Ideede esitlemine

Kuidas esitleda ideid kasutades selleks esitlust ja tõhusat esinemist.
Loenguid
10
Aeg
u. 70 min
Formaat
Video
Koolitaja
Uku Nurk
Telli see e-kursus reaalse koolitusena
Kokkuvõte
Loengud
Kellele mõeldud
Arvustus

Õpime esitluse koostamist ja natukene ka esitlemist. Iga esitlus on tegelikult esitleja tööriist, mitte vastupidi. Seega põhilise mulje lood sina oma esinemisega. Esitlus on sinu tugimaterjal, mis aitab hoida ettekande struktuuri, edastada emotsioone ja andmeid.

Teine liik esitlusi on lugemiseks mõeldud esitlused. Kui esinemise jaoks loodud esitluse ülesanne on rohkem tugipunktide ja miljöö loomine, siis lugemiseks mõeldud esitluse eesmärk on loogilises järjekorras idee edasiandmine.

Idee müümine on reklaaminduse, startupinduse ja veel mõnes valdkonnas väga olulisel kohal. Perfektset ideed ei ole olemas, küll aga eksisteerivad need ideed, mis on teostatud. Selle lausega lahendasin ma kõikide idee loojate igipõlise küsimuse: kas minu idee ikka on maailma kõige parim? Vastus: kui müüsid maha, siis ongi maailma kõige parem idee.

NB! Siin kursuses on ka väike boonus. Selle nimi on Kuuri Tšällens. Leiad ta viimase loengu lehelt.

Siin Turundustunni episoodis räägin idee esitlemisest lähemalt. Kui oled huvitatud ideede esitlusest, aga kahtled, siis kuula seda episoodi. Seal käsitlen enamikke neid teemasid, mida e-kursuselgi.

Müügiinimestele teenuste müügiks

Turundusinimestele, kes tutvustavad ideid

Tudengitele, kes tutvustavad oma ideid

Noortele, kes soovivad tööle asuda turundusvaldkonnas

Riigiasutuste töötajatele, kes peavad organisatsiooni sees oma ideid tutvustama

Mida on teised öelnud

Ideede müük
Kes: Pille Mutli

Aitäh Uku! Olen esinenud, nii esitlustega kui ilma, ometi leidsin nii mõnegi mõttetera, mida ehk silmas pidanud ei ole - pole lihtsalt osanud, pole olnud teadlik. Aitäh oma tähelepanekuid jagamast, alati on hea parimatelt õppida!


printerclockthumbs-uplist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram