Teleklipi tekstide kirjutamine

Kuidas kirjeldada teleklipi olustikku, tegevustikku ja süžeed
 Tasuta
Registreeru
Loenguid
5
Aeg
u. 45 min
Formaat
Audio
Koolitaja
Uku Nurk
Telli see e-kursus reaalse koolitusena
Kokkuvõte
Loengud
Kellele mõeldud
Arvustus

Siinsel e-kursusel saad teleklipi idee ja tekstide kirjutamise ülevaate. Täpselt see kursus, mis aitab sul valmis kirjutada teleklipi idee nii, et kõik sellest aru saaks. Teleklipp ei ole pelgalt ekraanile kuvatavad tekstid ja tooted. Perekondlik hommikusöök on küll klišee, aga juba natuke rohkem teleklipp. Klassikalise teleklipi staar oled tegelikult sina, kes sa väljendad oma loomingulisust läbi selle mitmetahulise ka kompleksse meediumi.

Tänu pikale ajaloole on teleklipp tõeline reklaamimaailma suurtegija teiste reklaamiformaatide seas. Selle abiga saab väljendada mitmesuguseid nüansse, saab luua terveid maailmu ja teha ajalugu. Kahjuks alahinnatakse sageli teleklipi olemust. Teisipidi on mittemidagiütlevad ja kergesti ununevad teleklipid ka väga soodus tegur just sinule. Õpi lugusid rääkima teleklipi formaadis ja suudad luua reklaami, mida inimesed ei unusta ja millest räägitakse. Hea teleklipiga särad reklaamiplokis.

Hea teleklipp algab korralikust ideest ja selle kirjeldamisest. Just seda siin õpidki. Kursus on üks teema Reklaamtekstide kirjutamise põhialuste kursusest. Ma jätsin siia sisse ka iseseisva töö loengu. Sa ei pea midagi mulle esitama, vaid saad kaasa mõelda ja kuulata viimases loengus ülesande minupoolset lahendust.

E-kursus koosneb viiest audioloengust, pikim on 10 minutiline. Kursuse läbinud, oskad sa luua teleklipi ideed sedasi, et see vastaks valdkonna standardile ja oleks arusaadav nii produktsioonifirmale, kui ka selle tellijale.

  • Reklaami tudengitele
  • Reklaamihuvilistele
  • Teleklippide tellijatele
  • Turundustöötajatele

Mida on teised öelnud


printerclockthumbs-uplist linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram