Korduma kippuvad küsimused

Miks ma ei saa sisse logida?

Sisselogimiseks peab sul olema kasutaja. Ilma kasutajata sisse logida ei saa. Kasutaja saamiseks tuleb tellida mõni e-kursus. Kohati saadan ka otsekutseid ja koolitusgruppidele ligipääsusi. Sellisel juhul said ilmselt lingi, kus on registreerumisvorm.

Olen unustanud salasõna

Salasõna taastamiseks pead klikkama ülalt nuppu: "LOGI SISSE". Avaneb dialoogiaken, kus likata all, paremas servas lingile: "Kaotasid salasõna?". Edasi avaneb võimalus sisestada kasutajatunnus või e-maili aadress, millega registreerusid. Klikates linki: "Taasta salasõna", saadetakse regsitreerumisel antud e-mailile link, millele klikates saab sisestada uue salasõna.

Olen unustanud salasõna, kasutajatunnuse ja e-maili

Kui oled loonud kasutaja ja unustanud ära kõik oma ligipääsud, siis palun kirjuta aadressile: uku.nurk@opime.ee ning lisa kirjale ka oma nimi, millega registreerusid.

Sisestasin iseseisva töö, aga seda ei ole

Kui oled klikanud peamenüüst: "Iseseisvad tööd" ja seal ei ole äsja sisestatud tööd, siis on see kahjuks kadunud. See ei ole reegel ja harva küll, aga juhtub. Palun vabandust sellise äparduse eest - ma lähen ja räägin progammeerijaga väga tõsiselt. Igaks juhuks võid korra brauserit refreshida ja vaadata uuesti, kas ikka ei ole iseseisvat tööd.

Tahan kuulata audioloengut, aga ei kuule midagi

Ole veendunud, et arvutikõlarite helitugevus on paigas või kõrvaklapid on ühendatud. Juhul kui pleier ei mängi, siis refreshi brauserit.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram