Telli 
põgus konsultatsioon
või põhjalik koolituspäev

Reaalne koolitus on kahtlemata parem, kui e-kursus. Praegusel ajal peame valmis olema kõigeks, seega on minu koolitused alati dubleeritud ka digitaalsele kujule.
KÜSI PAKKUMIST
Iga koolitus on isemoodi, lisaks on igal ettevõttel omad vajadused. Reaalsete koolituste puhul peab eelnevalt kokku leppima üldistes mahtudes ja teemades. Vahel on vaja mõnda paralleelteemat sügavuti käsitleda ja teisi teemasi hästi põgusalt. Selle saab eelnevalt kokku leppida ning seada koolituse eesmärgid paika.
Viin läbi nii paaritunniseid koolituskonsultatsioone kui ka paaripäevaseid koolitusi.
Iga koolituse puhul annan ligipääsu ka sama koolituse e-kursusele. Tänu siinsele keskkonnale, on koolituste käik hästi jälgitav ning võimaluste piires saab siin ka luua omalaadi eksamikeskkondi, kus saadud teadmisi testida.

Iseseisvad tööd mängivad minu koolitustel olulist rolli. Näiteks podcastikoolitusel tuleb lõigukesi sisse lugeda, reklaamtekstide koolitusel tuleb reklaamtekste kirjutada.
Koolituspäeva jooksul tehtavatele iseseisvatele töödele annan nii kohest tagasisidet kui ka hilisemalt kirjalikku tagasisidet. Iseiseisvad tööd tuleb sisestada siinses keskkonnas olevate kursuste juurde ja hiljemalt on kõik loengud ja iseseisvad tööd kenasti kättesaadavad ühe aasta jooksul.
Koolituse maksumus kõigub vastavalt mahule ja vajadusele. Paaripäevaste koolituste hinnaklass on 1500€. Minuga on võimalik kokku leppida ka koolituskavades - näiteks paari kuu jooksul teen igal reedel kahe kuni kolmetunnis koolituse. Sedasi saab kiiret aega paremini jagada.

Lühidalt

Minu koolituste võimalused
KÜSI PAKKUMIST

E-KURSUS LISAKS

Kõik koolitused
on saadaval pärast ka
e-kursustena

KOOLITÖÖD

Iseiseisvad tööd
sisestate e-kursuse
juurde. Igale tööle minupoolne tagasiside

ZOOMI ÜLEKANNE

Koolitusi saan
Zoomi vahendusel
üle kanda

KOOLITUSKAVA

Paneme paika kas teemakava või koolituskava vastavalt teie vajadustele

ÜLEMINEK

Kui koolituse vahepeal
seaded karmistuvad, siis
saame sujuvalt üle
minna Zoomi formaadile

KOOLITUSGRAAFIK

Koolitusi on võimalik
läbi viia paari tunni kaupa
mitme kuu jooksul. Või siis näiteks kahepäevase väljasõidukoolitusena 
Palun kirjutage siia oma kontaktid ja põgusalt teema. Võtan teiega ühendust ja saame detailid läbi arutada ning samuti hinna täpsustada.
Kui soovite koheselt saada ka hinnaindikatsiooni, siis lisage koolituse pikkus, teemade arv ja muud soovid.
+372 53496583    dicecamera-videocalendar-fullbubbleredoclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram