Loominguline eneseväljendus

19. mai 2021

KUULA TURUNDUSTUNNI EPISOODIMida saab üks väike luuletus teha? Või lühike lookene abi pakkuda? Kui ei ole proovinud, siis ei teagi. Pakun välja mõned lihtsad meetodid, kuidas ennast õigele lainele häälestada selleks, et saaksid oma reklaamidesse särtsu.

Luuletused on mõttemängud ja nii on ka reklaamid. Lugudega on selline lugu, et nad on tegelikult palju vanemad kui meie. Lugusid ei pea otsima raamatutest ega Wikipediast, vaid oma igapäevasest elust. Kõikidel meil on lugusid, nad tuleb ainult üles korjata, tolmust puhtaks kloppida ja ära triikida.

Ma nimetan Turundustunni episoodis seda ka loovteraapiaks. See ilmselt ei ole päris õige väljend aga lisan siia õiendi, et miks just teraapia. Nimelt on minu arvates kõik inimesed loomingulised ja loomingulisus tuleb lihtsalt üles äratada. Selleks ei pea kuu aega nõgeseid sööma ega 499.- eur eest tabletikuuri ostma. Piisab vaid aju häälestamisest teisele lainele. Selge see, et meie igapäevategevus vajab kohati ratsionaalset meelt rohkem ja näiteks raamatupidamist ei saa loominguliselt teha. Vahel harjub aju sellega nii ära, et võtab natuke aega, kuni loomingulisus jälle avalduda julgeb. Sellepärast ongi tegu teraapiavormiga, mis äratab talveunes mõmiseva loomingulisuse üles.

Kuna e-kursus on osutunud üsna populaarseks, siis pean sellele vist järje looma ja antud teemat sügavuti käsitlema.

E-kursust saad kaeda siit ja soovi korral võid kutsuda mind ka samal teemal F2F meeskonnakoolitust läbi viima.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram