Testgrupp

 

See on selline grupp, kus saad tasuta kõik e-kursused läbi käia ja pead mulle lihtsalt tagasisidet andma.

SAADA MULLE E-MAIL

Mida ma sinult ootan?

AUSAT TAGASISIDET

Saad kirjutada mulle emaili või FB messegeri või lihtsalt helistad mulle ja rääkida mulle oma muljeid. See on mulle väga oluline!

MIS TEED, TEE ALGUSEST LÕPUNI

Mul on siin raske toimetada, sest ma ei saa piisavalt tagasisidet ja teine mure on poolelijäetud e-kursused. Kas pole aega, või lihtsalt ei köida enam. Ma ei tea vastust, aga kui sina teed lõpuni, siis sa saad ehk põhjustele jälile.

REVIEW POSTITUST

See koht on iga e-kursuse tutvustuslehe kõige vasakus tabis. Sa ei pea kirjutama oma nime - peale minu ei näe keegi sinu isikut, seetõttu võid ka sinna ausalt kirjutada.
Kui oli viperus, siis just seda ütledki ja kui oli superäge, aga natuke igav, siis ka nii võid ütelda.
Kui sulle meeldis, siis räägi oma tuttavatele ja sõpradele. Suust-suhu reklaam on tegelikult üks võimsaimatest turunduskanalitest. 
Mul ei ole kahju - kohe üldse mitte! Kui tunned, et sinu sõpruskond võiks siin keskkonnas täiega kursuseid tellida, siis küsi minult sooduskoodi! Sedasi näen, kui palju sa inimesi kohale tõid ja 100€ tulu täitudes teen sulle pai.
licensefilm-playchart-bars linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram