Tasuta pildipangad aitavad teha sinu veebi ilusaks

26. aug. 2018

Räägin tasuta pildipankadest. Nad on sponsoreeritud suurte tasuliste pildipankade poolt ja sisaldavad täiesti korralikke pilte ning muud vajalikku.

Sisu on olulisim

Enam ei ole veebilehe raamistus nii oluline kui näiteks 10 aastat tagasi. Tänaseks on veebi kõige olulisim osa ikka sisu. Teksti ja pildid määravad nii veebilehel kehtiva tunde kui ka informatsiooni polaarsuse. Näiteks on telefoniga tehtud pilt mudasest traktorist kindlasti palju halvem kui kauniks töödeldud pilt puhtast ja uuest traktorist. Kusjuures traktor on ikka üks ja seesama. Nüüd ma kuulen harjumuspärast vastulauset, et kust me selle raha kõik võtame, et need ilusad pildid saada?

Kasuta ilusaid pilte

Olen olnud oma 20 aastase karjääri jooksul mitme korral tunnistajaks, kuidas ilusad veebikujundused saavad kokkupuutes reaalsusega koledateks. Koledate piltide põhjenduseks on sageli see, et meil ei ole ilusaid pilte kusagilt võtta.  Teise põhjusena tuuakse välja asjaolu, et paljusi teemasid ei olegi võimalik kaunistada ilusate piltidega. Mõlemad põhjendused on minu jaoks valed. Tegelikult saab leida iga teema illustreerimiseks pildi ja ka kõikidele ametlikele uudistele ja isegi pressiteadetele on võimalik leida teemat illustreeriv pilt. Peab ainult natuke mõtlema ja leidma selle võtme, kuidas leida pildi teema.

WordPressi kommertsteemade demosisu on üldjuhul kauniste piltidega

Näiteks kui analüüsite seda WordPressi kommertsteema demosisu, siis leiate, et põhilise tunde tekitavad siin pildid. Kirjatüübid, värvid ja tekstilõigud on ainult osake vormingust.

Nutitelefonid teevad ka väga ilusaid pilte

Jah – see väide vastab tõele. Siinkohal toon ühe kohatu võrdluse: kas teate, mis vahe on kunstifotol ja pornograafilisel fotol? Vahe on fotograafi tunnihinnas. Seega isegi korralik kaameraga inimene võib teha tegelikult täiesti mitte midagi ütleva pildi. Nutitelefonidest tulnud pildid võivad olla väga ilusad, aga üldjuhul vajavad nad kerget fototöötlust. Seetõttu on pildipangad väga hea lahendus just siis, kui ei ole täpselt teada, mis pilti oleks vaja. See on selge, et pildipangast ei leia korralikku pilti sinu ettevõtte kontorist, aga sarnasest kontorist tehtud pildi leiab küll!


See pilt on pärit pexels.com tasuta pildipangast.

thestocks.im

Vaata videoülevaadet

Tasuta pildipangad

Enam ei saa koledatele piltidele ettekäändeks tuua väikest eelarvet ega fotoaparaadi puudumist. Algselt oli mul plaanis koguda siia postitusse kokku palju tasuta pildipankasi aga siis leidsin ühe lingi, kus selline kogumik juba olemas! Lisaks leiab sealt ka tasuta mockupe, videoklippe, pilte, graafikat ja palju muud.

Head tõmbamist ja õiguste jälgimist ?

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram